top of page

 Посилання на старий сайт: www.mds-i.webs.com

  Візитівка закладу освіти

Інформація про заклад освіти

Довідка

 про спеціальний загальноосвітній навчальний заклад

Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №7

Донецької обласної ради

 

          Адреса: вул. Синецького, 15, м. Миколаївка, Донецька область

          В.о. директора:  Олійников Ігор Миколайович (0506205101)

          Форма власності: комунальна

          Кількість працівників: 111 осіб (51- педагогічні  працівники, 60 – інші працівники)

          Середня місячна заробітна плата за 2018 рік:  7788грн.

          Середня заробітна плата за 9 місяців 2019 року: 8316.00 грн.

          Заборгованість: відсутня

   

     Відповідно до Статуту Миколаївської СЗШІ № 7 Донецької обласної ради,  Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа–інтернат № 7 Донецької обласної ради – загальноосвітній навчальний заклад, що забезпечує здобуття певного рівня освіти, професійну орієнтацію та підготовку, проводить корекційно-розвиткову роботу з дітьми, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

          «Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 7 Донецької обласної ради» - заклад, який створено в 1988 році. Заклад функціонує на підставі Статуту, затвердженому розпорядженням голови облдержадміністрації від 02.06.2000 р. № 345 зі змінами, внесеними розпорядженнями голови облдержадміністрації від 05.05.2012 р. № 348, від 08.11.2013 № 925.

    Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат для розумово відсталих дітей-сиріт та дітей, які залишилися без піклування батьків перейменована в Миколаївську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 7 Донецької обласної ради на підставі рішення Донецької обласної ради від 23.02.2012 № 6/9-240 «Про перейменування загальноосвітніх навчальних закладів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, що знаходяться в управлінні обласної ради».

         Управління школою-інтернатом в межах повноважень, визначених рішенням обласної ради від 04.03.1999 № 23/5-116 «Про делегування повноважень Донецької обласної ради Донецькій обласній державній адміністрації щодо управління майном області та про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад, що знаходяться в управлінні обласної ради» (із змінами), здійснює облдержадміністрація. Координацію діяльності школи - інтернату здійснює департамент освіти і науки облдержадміністрації.

Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 7 Донецької обласної ради знаходиться на території Миколаївської міської об'єднаної територіальної громади, є єдиним спеціальним закладом на території ОТГ, але не входить до складу Миколаївської ОТГ.

          В.о. директора закладу «Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 7 Донецької обласної ради» 

          Всього   за штатним розписом 114,17 ставок, фактично працює 111 працівників. З них:

                                адміністративний персонал  - 4 чол. (3,6 %);

                                медичний персонал    -   9 чол, (8,1  %) ;

                                педагогічний персонал  -    47 чол., (42,3 %),  з них 1 психолога та 1 логопедf;

                                технічний персонал  -     50 (45, 1 %);

                                музичний керівник – 1 (0,9 %)

 

       «Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 7 Донецької обласної ради» розрахована  на 150 дітей,  в якій виховуються діти-сироти та діти, позбавлені  батьківського піклування, діти, які залишились без піклування батьків з вадами  розумового розвитку.

           Прийом дітей до школи-інтернату здійснюється відповідно до наказу МОН України від 15.09.2008 № 852.

           З загальної кількості вихованців  (109 чол.) 51 –  дітей з інвалідністю.

           В школі існує фізіотерапевтичний кабінет, оснащений необхідним обладнанням та інвентарем,  укомплектований медичним персоналом. В кабінеті процедури проводяться одночасно  10 дітям.

       У спальному корпусі всі класи мають необхідний набір приміщень: роздягальня, побутова кімната,  спальні кімнати, туалетні і душові (по 2 на поверсі), кімната гігієни, ігрові кімнати. У шкільному корпусі за кожним класом закріплена класна кімната для проведення самопідготовок. Навчальні заняття проводяться у навчальних кабінетах згідно з розкладом.

        Загальна площа будівель «Миколаївська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 7 Донецької обласної ради»  складає – 6004 м2, з них корисної -  5214,2 м2.

           Територія школи-інтернату огороджена, досить озеленена, на ігрових майданчиках встановлено необхідне ігрове та спортивне обладнання.

           Інженерні комунікації (холодного, гарячого водопостачання, каналізації, опалення) централізовані. Крім цього, в усіх групах та на харчоблоці встановлені електронагріви. Усі комунікаційні мережі в робочому стані.

        Головним завданням школи-інтернату є забезпечення права дітей, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, на здобуття певного освітнього рівня загальної середньої освіти шляхом спеціально організованого освітнього процесу в комплексі з корекційно-розвитковою роботою, медичною реабілітацією.

              Школа-інтернат є двоступеневою:

              I ступінь – початкова школа (1 – 4 класи);

              II ступінь – основна школа – (5 – 10 класи);

              Загальна кількість учнів станом на 31 травня 2019 рік – 111;

              Загальна кількість учнів станом на 2 вересня 2019 рік – 109;

              Нормативна потужність  закладу –150 учнів;

              Кількість працівників обслуговуючого персоналу – 60 осіб;

              Кількість педагогічних працівників - 51 - (вчителі, вихователі):

                  вища категорія - 5

                  І категорія - 44

                  ІІ категорія – 0

                  спеціаліст - 2

         З метою покращення умов навчання, виховання, утримання дітей та для досягнення мети здоров'язберігаючих освітніх технологій протягом 2018 – 2019 років реалізовано проекти:

       1. Проведений поточний ремонт 1- ого та 3- ого поверхів спального корпусів (загальна вартість робіт 454999,00грн).

              2. Обладнано  1 клас та 2 класи відповідно до сучасних вимог НУШ (парти, моно-блоки, мультимедійні дошки, зони релаксації з сучасними дитячими куточками) на загальну суму 130190,00грн.

              3. У зв’язку з закриттям Часовоярської СЗШІ №8 ДОР отримано обладнання та шкільний автобус.

bottom of page